Stěhování v Praze 6 umíme taky

Stěhovací firma Mamut je na trhu už dost dlouhou dobu na to, aby vyladila své pracovní postupy, vybavila se potřebnou manipulační technikou, včetně různě velikých stěhovacích automobilů. Také řady zaměstnanců se časem obměňovaly, až zůstali jen ti nejlepší. To jsou důvody, proč se na ni zákazníci stále obracejí a ti, kteří již využili v minulosti jejich služby, se k nim opět vracejí. Tato firma provádí stěhování po Praze 6, i po dalších pražských částech a nejen to. Jsou schopni přestěhovat kohokoliv kamkoliv. Po Praze, po Středočeském kraji, po celé republice. A kdo potřebuje, jsou schopni jej stěhovat i do zahraničí.

Stěhujeme cokoliv

Stěhovací společnost Mamut si zakládá na precizní práci a ohleduplnosti ke stěhovaným předmětům. Je pojištěna za způsobené škody při své činnosti, takže zákazník je ochráněn před nějakou finanční újmou.

Stěhování berou tak říkajíc z gruntu. Od první prohlídky stěhovaných prostor, přes balení předmětů, samotný převoz zařízení a jejich ustavení tam kam si zákazník přeje. Vyřídí přitom veškerá nutná povolení k vjezdům vozidel a k jejich parkování.

Pokud máte doma zapojenu nějakou spotřební techniku, včetně počítačů, odborně vám ji na starém místě odpojí a na nové zase dá do provozu. Ve firmě Mamut, nechybí odborníci na žádnou z možných činností, které se mohou při procesu stěhování vyskytnout.

Naskytne-li se zákazníkovi časový problém mezi vystěhováním a následným nastěhováním, nabídne mu firma Mamut řešení, ve formě dočasného uskladnění jeho věcí ve svých skladech a safetyboxech.

Přestěhováním na nové místo služby firmy Mamut nekončí. Dokáží také vystěhované prostory připravit k předání, to znamená, že je uklidí, vyspraví případné poškození zdí, které následně vymalují.

Dostatek síly i techniky

Pro stěhování zákazníka je od začátku přidělen jeho technik, který stěhování řídí od samotného začátku až po podepsání předávacích protokolů. Zákazník tak komunikuje pouze s jedním člověkem. Kdo se často stěhuje, tuto okolnost jistě ocení.