Co jsou plnohodnotné bílkoviny?

Lze hubnout pomocí tablet a zázračných jiných pomůcek??

A vy tomu stále ještě věříte? Možná tak před dvaceti lety, když zázrační léčitelé vystartovali mezi nezkušený lid a lovili v rybníčku otylých lidiček, by se dalo leccos omluvit. Tehdy se ještě moc mezi lidmi nevědělo, že zázraky neexistují a bylo spousta lidí, kteří než by se více hýbali a méně jedli, raději si objednali za hříšný peníz tablety, které budou hubnout za ně. Anebo slavné zahřívací pásy kolem těla. Reklamy, které ukazovaly šťastné štíhlé ženy, ležící s knihou u televize, opásané hřejivým masážním pásem, který jí „vytesal“ pas štíhlý jako proutek … Komu by se to nelíbilo. Jenže, jsou to jen, bohužel, klamavé reklamy.

tablety chemie

Hubnout budete, ale jen když oslovíte důvěryhodné odborníky!

Ano, hubnout můžete, ale je dobré také vědět, co hubnutí způsobuje. V prvé řadě je to správná skladba denního jídelníčku. Mnozí lidé stále nevědí, jak by měl vypadat. Důležité je přijímat dostatek proteinů. Ptáte se, kde máte hledat zdroje bílkovin? Anebo vás zajímá, které potraviny jsou vhodné k tomu, abyste začali shazovat nadbytečné kilogramy a které potraviny mají opačný účinek? Obáváte se toho, že nepoznáte rozdíly mezi těmito zásadními druhy potravin? Pak pro vás máme pár doplňujících informací.

štíhlý ženský pas

Zachrání mě bílkovinová dieta, která právě teď „letí“ …??

Samotná bílkovinová dieta vás nezachrání, sice zhubnete, ale po návratu ke svým stravovacím zvyklostem přijde i nežádaný jo-jo efekt. Málokdo se donutí držet dietu po celý zbytek svého života. A upřímně – jste přece na světe proto, abychom žili a ne abychom se trápili dietami … Proto doporučujeme k běžnému jídelníčku přidávat alespoň denně GOODLY koktejl, který obsahuje správné bílkoviny s dobrou vstřebatelností. Výborně vás zasytí a nepociťujete hlad. Dokážou tak nahradit běžné jídlo a máte je kdykoliv k dispozici.